maintop
Skip Navigation Linksصفحه اصلی > آرشیو اخبار دانشکده
 

اعلام نتايج نهايي كارشناسي ارشد كليه رشته ها


اطلاعيه
 
به اطلاع كليه پذيرفته شدگان زير كه اسامي آنها در تاريخ چهارشنبه 31/6/89 اعلام مي‌گردد، مي‌رساند كه تا پايان روز يكشنبه 4/7/89 فرصت دارند تا مبلغ 000/000/25 ريال (معادل دو ميليون و پانصد هزار تومان) به حساب شماره 2085369050 بانك ملت شعبه كوي دانشگاه به نام در آمد اختصاصي واحد بين الملل دانشگاه شيراز ( در صورت پرداخت اينترنتي مي توانيد از كد شبا                 ir700120 0000 0000 2085 3690 50 استفاده نماييد) بابت علي‌الحساب شهريه ثابت و واحدهاي ترم اول واريز نموده و فيش آن را به شماره 6269134-0711 فاكس نمائيد.در صورتي‌كه فيش مذكور تا تاريخ يكشنبه  4/7/89  فاكس نگردد از پذيرفته شدگان ذخيره دعوت به عمل مي آيد. شايان ذكر است پذيرفته شدگان شيرازي مي‌توانند كپي فيش واريزي را به صورت حضوري به آدرس خيابان قصر دشت- كوچه 74 - دفتر پذيرش واحد بين الملل تحويل نمايند.

تذكر: ذكر نام و نام خانوادگي و عنوان رشته قبولي بر روي فيش الزامي مي باشد.

قابل توجه كليه پذيرفته شدگان گرامي :
 بقيه مراحل ثبت نام در قسمت تازه ها همين سايت متعاقباً اعلام مي گردد. خواهشمند است جهت دريافت اطلاعات مرتب سايت را بازبين فرمائيد.
 
لطفاً جهت اطلاع از اسامي پذيرفته شدگان ذخيره تلفنهاي سازمان را اشغال نفرمائيد. در صورت عدم تكميل ظرفيت هر رشته از طرف واحد بين الملل با افراد ذخيره تماس گرفته خواهد شد.

اسامي پذيرفته شدگان رشته زيست شناسي گرايش سلولي مولكوكي

 

1.     فاطمه سادات سجادي

2.     زهرا غضنفري 

3.     نرجس زارعي

4.     ميترا السادات معين زاده مير حسيني

5.     نغمه امامي

6.     خديجه تاج بخش

7.     سارا امير غفران

8.     فرخنده ميرعابدي

9.     فاطمه موسوي كازروني

10.  سميرا صدر پور

اسامي پذيرفته شدگان رشته عمران گرايش سازه

1.    معين احمدي پور

2.    مريم زين الديني

3.    ناديا محمد ميرزايي

4.    محسن رضائيان

5.    فرنوش مرادي

6.    علي رادمان

اسامي پذيرفته شدگان رشته عمران گرايش محيط زيست

1.    فروغ افروز

2.    افسانه كياني ن‍ژاد

3.    مهدي محسن زاده

4.    مجيد مهران

5.    مهرداد طيبي پور

6.    بهروز شهابي زاد

 

اسامي پذيرفته شدگان رشته عمران گرايش سازه هاي هيدروليكي

1.    مرجان قطبي زاده

2.    زينب اميري

3.    احمد فرجي

4.    محمد اكبري ماكويي

5.    آرش اسفندياري

6.    معصومه رازمند

اسامي پذيرفته شدگان رشته MBA گرايش مديريت مالي

1.    ندا محمود آبادي

2.    عليرضا قهرماني

3.    آرش ترابيان

4.    تكتم جوكار

5.    محمد عسكرپور

6.    سيد ابراهيم ابطحي

7.    محمد سجاد نظري

8.    امير كارگر سلطان آباد

9.    سيد جواد محمدي

10. محمد حسين زارعي

11.محمد رضا مصلي نژاد

12. فائزه سليماني

اسامي پذيرفته شدگان رشته MBA گرايش مديريت استراتژيك

1.    نغمه قرباني

2.    شاهد اسدي

3.    امير عباس فرد

4.    سيد جواد محمدي

5.    عليرضا كوچكي ايذه

6.    فرشته روانفر حقيقي

7.    غلامحسين زنهاري

8.    مهران حفاري

9.    بهروز فرهنگيان

10.  حبيب شهبازي

11.  غضنفر عيسي پور

12.  محمد امين بهمني بهلولي

اسامي پذيرفته شدگان رشته مهندسي هسته اي گرايش پرتوپزشكي

1.    نجمه بهاءالديني

2.    مريم تاجيك

3.    نادر رزم آرا

4.    فاطمه دانا

5.    سيد علي صدر زاده روح الاميني

6.    بهادر بهادر زاده

7.    ليلا ولي پوريكاني

8.    مرسا غلاميان ابوالفتحي

اسامي پذيرفته شدگان رشته رياضي گرايش كاربردي

1.    محمدرضا قنبريان

2.    ندا شهرياري

3.    فاطمه عبودي

4.    ليلا نصيري

5.    سيد عبدالصاحب افشين

اسامي پذيرفته شدگان رشته زبان و ادبيات انگليسي

1.    نازنين نيري

2.    مژگان خوشوقتي

3.    آنا كاظمي

4.    آرش ملايي

5.    سعيده دادفر

6.    مرضيه السادات شريفي

اسامي پذيرفته شدگان رشته آموزش زبان انگليسي

1.    الهه رفعت بخش

2.    عليرضا شريف جعفري

3.    مائده غيور

4.    هاله مدني

5.    فاطمه احمدي نياي مطلق

6.    افروز رضايي

7.    بهادر قائدي برازجاني


اسامي پذيرفته شدگان رشته فرهنگ و زبان هاي باستاني

1.    طاهره عطروش

2.    احسان شرقي

3.    مريم احمدي حياتي

4.    فاطمه متين پور

5.    مژده وهابي ورزي

6.    آيدا حق شناس

7.    زهرا جوكار

8.    سمانه زارع

اسامي پذيرفته شدگان رشته جامعه شناسي

1.    فرشته فرخي

2.    ليلا حسن كاوي

3.    عوض عبدالهي

4.    قاسم ابراهيمي

5.    محمدرضا حاتمي

6.    رزا فام

7.    علي محمدي


اسامي پذيرفته شدگان رشته مهندسي مواد گرايش خوردگي

1.    راضيه كريمي حقيقي

2.    مهرناز حسن زاده

3.    رضا ثابت

4.    افسانه حق بين

5.    پوريا قره زاده

6.    سپهر علي آبادي

7.    علي عباسي

8.    مريم شرفي



اسامي پذيرفته شدگان رشته مهندسي مواد گرايش شناسايي

1.    زهرا يزدان پناه

2.    سمنسا باقري فرد

3.    محمد سعيد پور

4.    امين بايبوردي

5.    ميثم ابوالقاسم



اسامي پذيرفته شدگان رشته فيزيك

1.    صدف مهندسي

2.    محمد جواد سليماني راهجردي

3.    بهناز سادات مهردار قائم مقامي

4.    فرشته نجفي

5.    زهرا امتحاني جهرمي

6.    فاطمه حكمت پناه

7.    ايمان منصوريان

8.    شهلا عليزاده ارخلو

9.    راحمه اميري

10.  سمانه محمد پور كازروني


اسامي پذيرفته شدگان رشته فيزيولوژي

1.    فاطمه بشارت

2.    محمد عاليوند

3.    مرضيه قاسمي الوري

4.    نجمه جاودان

5.    بهاره رفيعي

6.    مريم ريگي

7.    خديجه تاج بخش

8.    سعيده احمدي

9.    سوده روحاني راد

10. عليرضا رفيق دوست



اسامي پذيرفته شدگان رشته برق و مخابرات

1.    حميده رئيس السادات

2.    مرضيه ارشاد لنگرودي

3.    سيد رضا بلادي

4.    اعظم باقري

5.    مسعود فتحي كازروني      

6.    فاطمه السادات تابعي

7.    حسين قناد رضايي

8.    سيامك حمزه اي

9.    طيبه خدابنده


اسامي پذيرفته شدگان رشته روانشناسي باليني
 
(پذيرش مهر ماه)

1.    زرين حبيبيان

2.    امير حسين ياوري

3.    مهديه بكائيان

4.    الهام اماني

5.    اطهر دامن كشان

6.    اسماعيل معدنچي

7.    محمدرضا فياض بخش

8.    آرش كازراني

9.    شيوا حق جو

10.  محمد رسولي

11.  زهرا رسائي

12.   فاطمه فريدوني

13.  بهاره اديبي نيا

14.  مريم بلوكي

(پذيرش بهمن ماه)

1.    مهسا همتيان

2.    پگاه نصيري

3.    شيوا شركت

4.    زهرا خليلي

5.    سكينه عدناني

6.    فاطمه خسروانيان

7.    مريم افشاري

8.    ياسمن آش خانه

9.    فاطمه زارع

10.  آرزو حسين رضايي

11.  مهري رئوفي

12.  بهاره جواديان

13.   سميه درتاج ثاني

14.   ژاله پاكزاد


اسامي پذيرفته شدگان رشته حسابداري

1.    فرهاد كاشاني پور

2.    مهران ولي خيابانيان

3.    عليرضا قهرماني

4.    سيد علي حسيني

5.    محمد مهدي شاطر زاده

6.    ماهان منصوري

7.    مجيد زارع

8.    محمود رضايي

9.    احمد رضا پيروي

10. محمد سجاد نظري



اسامي پذيرفته شدگان رشته روانشناسي تربيتي

1.    ساغر زندي

2.    نسيم داداش پور

3.    مرضيه جواد پور

4.    يلدا حسام محمود نژاد

5.    كامليا فقيهي

6.    حوريه حاج محمد تقي صيرفي

7.    سپيده صفايي جهرمي

8.    عزيز هاچم بچاري

9.    مرجان عليشاهي

10. مهنوش گلستاني

11.  لادن شمس

12.   فاطمه شمسي

13.  سرور حدادي

14.  ليلا يگانه فرد


اسامي پذيرفته شدگان رشته حقوق گرايش بين الملل

1.    شهنار جهانبخش

2.    هدايت هاشمي

3.    مهرنوش داوودي

4.    فهيمه كشكولي محمدي

5.    حجت الله رستمي

6.    عادل عسكريان

7.    سحر تعصب

8.    نگين ملكي جهان

9.    عبدالله محمدي

10.   رزا فام

11. پريسا ترابي زاده

12. ليلا نبوي زاده


اسامي پذيرفته شدگان رشته حقوق  عمومي

1.    جلال چنور

2.    غلامرضا صالحي

3.    محمد مهدي واقفي

4.    حسن همتي

5.    فريبرز انصاري

6.    رسول سعادت نيا

7.    حسن خورشيدي

8.    سيد علي امانت

9.    بهرام حاجب

10. امين گراوندي

11.  روح الله كرمي زاده

       12.عبدالحسين حسني



اسامي پذيرفته شدگان رشته حقوق جزا و جرم شناسي

1.    شراره پويان

2.    مهرداد تهمتن

3.    اساعيل صادقي

4.    جهانپور بادپا

5.    مهران سيفي

6.    اعظم ريحاني

7.    فريدون خوبياري

8.    شاهرخ معظمي

9.    پژمان عبدالهي

10.  كبري صادقي

11.   غلامرضا انصاري

12.  سيد علي هاشمي

13.   ابراهيم بابو

14.    علي اسدي

15.   صمد بلاغي

16.    سيد كوروش خرد



اسامي پذيرفته شدگان رشته حقوق خصوصي

1.    ابوذر اخگر

2.    فاطمه چيت ساز

3.    مسعود كوكبي

4.    الهام شراعي

5.    ياشار طاهري

6.    ندا حقاني

7.    ابوالفضل قاسم زادگان جهرمي

8.    محمدرضا خسروي عبداليوسفي

9.    بنفشه جمشيدي

10.  محمد صادق ضيغمي

11.  محمد رشيدپور

12.    الهام عليزاده اهدايي

13.   بهاره كمالي سروستاني

14.   محمد حسن دهقان

15.    سكينه بنكي



اسامي پذيرفته شدگان رشته مديريت آموزشي

 

ورودي نيمسال اول 89

1.    نغمه قرباني

2.    الهام غضنفري

3.    عمار جعفري

4.    بهتاش رجبي

5.    مهسا ميري

6.    جليل زراعت كار

7.    اركيده عباس پور

8.    نرجس ذاكري

9.    زهرا امين

10. طهورا بابايي

11.  محمد رضوي پور

12.   غلامرضا غلامي

 

ورودي نيمسال دوم 89

1.    عبدالحميد اسماعيلي

2.    آمنه چالاك حقيقي

3.    عشرت ساطعي

4.    محمد جواد زارع

5.    فريبا همايون

6.    الهام پناهي

7.    نعيمه احمدي پور شيرازي

8.    اكرم السادات صادقي

9.    محمد هادي مريخ

10.محمد رضا دست آموز

11. ابراهيم جمشيدي

       12.پروين كشاورزي


اسامي پذيرفته شدگان رشته شهرسازي

1.    عماد كتابچي

2.    سپيده برزگر

3.    علي رحيمي

4.    عليرضا دهقاني

5.    حامد نقيب زاده

6.    اميررضا دانش پور

7.    پگاه محمديان

8.    سيد مهدي موسوي

9.    ابوالفضل بادآهنگ

10. نگين عموزيدي



اسامي پذيرفته شدگان رشته علوم اقتصادي ( برنامه ريزي سيستم هاي اقتصادي )

 

1.    شهرام عيدي زاده

2.    محبوبه سربي

3.    ثمين شفاعتي

4.    سعيد متين

5.    نيوشا نورجاني

6.    الهه فرودي نژاد

7.    محمد رضا مصلي نژاد

8.    سميه تربتي

9.    علي اكبر عاشوري

10. سعيد ليتكوهي



اسامي پذيرفته شدگان رشته علوم باغباني

1.    سارا امينيان

2.    عاطفه كثير السفر

3.    كاترين محمدي

4.    منصوره رئيسي

5.    غزال احمدلو


 اسامي پذيرفته شدگان رشته تربيت بدني گرايش فيزيولوژي ورزشي

 

1.    سميه كاظمي

2.    امين مهرابي

3.    سميه پوران فر

4.    مريم امير عضدي

5.    رحمت اله مير بلوچ

6.    فائقه دهقاني پور

7.    مائده موسوي

8.    احمد اسدي

9.    محمود غلامزاده فرد

10.  الهه غياثي

11.  شكيبا قاني

12. شيرين دهقان پيشه

13.  سيد زهير ربيعي

14. مرضيه فرزاد

 

 

اسامي پذيرفته شدگان رشته جمعيت شناسي

1.    آسيه خادميان

2.    رويا پور شاهيان

3.    سمانه زارع

4.    الهام ناسوتي

5.    محمد نعمتي

 

 اسامي پذيرفته شدگان رشته مهندسي كامپيوتر ( نرم افزار)

 

1.    سيد علي ميرسليماني

2.    حميده نصيري نيا

3.    سعيد صالحي

4.    ندا فروتن

5.    ايلناز جمالي

6.    بنت الهدي نيك نهاد

7.    مصطفي كاشاني

8.    احسان بزرگ پوري

9.    محبوبه روان به

10. شيوا عالم زاده

11.  مصطفي صفرپور

 

 
اسامي پذيرفته شدگان رشته مهندسي كامپيوتر ( هوش مصنوعي)

 

1.    حميد رضا مومني

2.    محبوبه روان به

3.    مهرنوش سينائي

4.    عادله دهقاني

5.    زهرا كاظمي

6.    سارا عمرانيان

7.    علي عادلي

8.    كيميا بازرگان لاري

9.    ايلناز جمالي

10. محمد علي غيور

11.  محمد بزم آرا

12.  محمد صابري

13.   سيده فاطمه صفي نيا

14.   حميد اقبال زاده

15.   احسان بزرگ پوري

16.  مينا رضايي


بقيه رشته ها متعاقباً اعلام خواهد شد.
تعداد دفعات بازدید :2701